Hakkında

Trakya Endüstriyel Otomasyon

Trakya Endüstriyel Otomasyon müşterilerine otomasyon alanında, profesyonel ve çözüm odaklı projeler üretmek maksadı ile 2016 yılında kurulmuştur. Otomasyon ve Elektronik kart tamiri konusunda uzman kadroları ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hızlı , pratik ve ekonomik çözümler üretebilmektedir. Müşteri isteklerinin çalışmaları için kılavuz olduğunun bilincinde olan Trakya Endüstriyel Otomasyon şirketi çalışanları, yaptıkları işlerde de tam dikkat ve konsantrasyon ile çalışmaktadırlar. 

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden bazıları; * Otomasyon Proje Uygulamaları * SCADA ve HMI Uygulamalrı * Makine Modernizasyonu * Özel Makina İmalatı * Servo ile Hareket Kontrolü * Sürücü Tamir ve Bakımı * Elektronik Kart Tamiri * Güvenlik Sistemleri * Kamera uygulamaları * Elektronik Haberleşme Hizmetleri

Her marka tekstil makinalarının otomasyonu, pano imalatı, revizyonu, montajı, devreye alma ve demontaj hizmetleri en iyi şekilde sunulmaktadır. Siemens ve Allen Bradley cihazlarının yerinde arıza tespiti ve onarım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
free website
built with
kopage