Motor Kontrol ve Hareket Uygulamaları

Motor Kontrol ve Hareket Uygulamaları

PLC, HMI ve Scada programlama konularında uzman firmamız, Motor kontrol ve hareket uygulamaları konularında da sizlere kararlı sistemler sunmaktadır. 

Hareket kontrol çözümlerimiz, makine ve prosesin daha kontrollü bir şekilde çalışmasını, sistemin daha teknolojik bir yapıya dönüşmesine imkan sağlar. Proses ve makine üretim kalitesinin arttırır,  enerji verimliliği sağlar.

Motor Kontrol ve Hareket Uygulamalarımız
  • AC Motor ve Sürücü Uygulamaları
  • DC Motor ve Sürücü Uygulamaları
  • Servo Motor ve Sürücü Uygulamaları
  • Revizyonlar
Servo Tabanlı Hareket Kontrolü

Servo Tabanlı Hareket kontrol ürünleri servo motor, servo sürücü ve aktüatör gibi birçok geniş yelpazeye sahip ürünler bulunmaktadır. Uygun şekilde optimize edilmiş hareket kontrol programları ile  döngü süresini,  verim ve üretkenlik arttırarak işletme maliyetlerinin düşürür.  Servo motorlar da çıkış; mekaniksel konum, hız veya ivme gibi parametrelerin kontrol edildiği bir düzenektir.

Trakya Endüstriye Otomasyon, tecrübesi ve uzman kadrosuyla Servo motorlarda istenilen mekaniksel konum, hız veya ivme gibi parametrelerin kontrolünü en esnek servo sürücülerle,  gerçekleşmesini sağlamaktadır. Çeşitli  zorluklar için oldukça geniş aralıklarda çıkış gücü bulunan dönel ve lineer servo motorlar kullanılmaktadır.
free website
built with
kopage